Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Игор го нема никаде, А СЕВЕРИНА ФАТЕНА НА ДЕЛО – ЗНАЧИ ЛИ ОВА ДЕКА ВЕЌЕ НЕ СЕ ЗАЕДНО? (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина овој викенд се одлучи да го помине во друштво со своите пријатели, но далеку од очите на јавноста.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своите пријатели далеку од градскиот метеж под која напиша „имам мал круг на големи луѓе“.

Фановите веднаш започнаа да прашуваат дали во овој круг на пријатели се уште е и нејзиниот сопруг Игор Којиќ кој засега не се знае дали се уште се заедно.

Додека едни тврдат дека во Истра со Северина е отиден и Којиќ, други и порачуваат на пејачката барем да и остане во кругот на пријатели сопругот доколку се скарани или разведени.

Инаку за потсетување Игор и Северина во време на карантинот беа разделени, па од тогаш започнаа шпекулациите за нивниот брак и развод.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...