Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАНЈЕ ВЕСТ ИЗГУБИ КОМПАС: Фрли награда во шолја и уринираше врз неа (ВИДЕО)

Американскиот музичар Канје Вест го шокираше светот кога објави видео на кое се гледа како уринира на престижна награда.

Имено, Кање одлучи да сними видео во уринира врз наградата Греми, која ја има добиено дури 21 пат во кариерата.

Ваквиот потег сите ги остави без текст, а видеото се шири со брзина на светлината на социјалните мрежи, додека не се знае точно зошто пејачот и раперот го направија ова.

Канје е, инаку, познат по своето ексцентрично однесување, додека неговиот брак со ријалити ѕвездата Ким Кардашијан со години е под будното око на јавноста.

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....