Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

САША ПОПОВИЌ ПОКАЖАЛ БЕСНА МАШИНА, насмевката не му се трга додека ја вози прескапата кола

Саша Поповиќ се појавил сношти на снимање на емисијата “Ѕвездите на Гранд“, и тоа како!

Поповиќ возел скапоцена кола, која сите го оставила без текст, додека тој насмевката од лице не ја тргал.

Човек кој со години ја започнува кариерата на многу пејачки и пејачи, судејќи по се и тоа како е задоволен од изборот на “бесна машина“.

Во продолжение видете со што се пофалил Сашо, без сомнение многумина би сакале да се на негово место.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...