Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

РАДА МАНОЈЛОВИЌ НА П*РНО САЈТ! Нејзините снимки НАЈГЛЕДАНИ на сајтови за возрасни

Пејачката ова не го очекувала

Рада Манојловиќ една од најпопуларните народњаци во Србија се најде на п*рно сајтовите. Некои снимки од пејачката од настапите се најгледани на порталите за возрасни, а еден од нив има повеќе од 300.000 преглеи.

Не е некоја новина сликите од јавни личности станат п*рнографски матерјал. Но Манојловиќ на сајтовите за возрасни стана една од најпопуларните.

После неколку години една веб страница ги прикажала нејзините снимки под назив “С*кси“ пејачка Рада Манојловиќ“. Од многуте п*орно сајтови најмногу сајтот “XNXX” предничи во тоа каде што објавил повеќе видео снимки од настапите на Рада Манојловиќ и сите тие станале хит на Твитер.

Некои корисници на оваа социјална мрежа го шерувале “Успехот на Рада“ и откриле дека таа е една од најпобаруваните Србинки на сајтови за возрасни. Најгледано видео на популарната пејачка е на концерт во дискотека во странство во кое меша и игра провокативно, вртејќи ја задницата кон публиката.

Својата задница исто така ја свртела кон гости , каде што се тресела и виткала до под, а во позадина се слушало ракоплескање од мажи. Видеото имало околу 400.000 прегледи .

На “Pornhub” меѓу едно од најгледаните видеа е каде што таа врцка во премногу кус фустан, притоа вири нејзината позадина, а во описот на видеото стои “Rada Manojlović Hot Bitch” (жешка кучка).

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...