Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Наташа ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ СО ЖЕШКИ ПОЗИ (ФОТО)

Бившата старлета, некогашна ријалити учесничка, манекенка, а сега и моден креатор Наташа Шавија, повторно провоцира.

Овој пат, таа позираше во повеќе од предизвикувачко издание правејќи разголено секси селфи од бањата.

Наташа позираше топлес, само во провидни гаќички од тантела, додека нејзините гради беа голи. Во вакво издание, таа изгледа посекси од било кога, па мажите се воодушевени од кадрите што оваа поранешна ријалити sвезда на „Парови“ ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“.

По разголените секси селфи слики на расната Наташа Шавија, воздивнува цела, бивша Југославија.

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...