Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИМА РАЗЛИКА: Еве како Јелена Карлеуша изгледа СО И БЕЗ ФИЛТРИ НА СЛИКИТЕ (ФОТО)

Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат со следбениците.

Постојат огромен број апликации што за миг ви го менуваат личниот опис и ви ги бришат сите недостатоци, но кога сте јавна личност и мегапопуларна ѕвезда, тогаш која е поентата да се „шминкате“ кога луѓето можат да ве видат во секое време на телевизија, на улица, на настап…

Дефинитивно една од популарните пејачки која редовно го менува личниот опис на фотографиите е Јелена Карлеуша. Би рекле дека 42-годишната ѕвезда речиси и не го средува телото, туку лицето, претворајќи се во барбика. Еве доказ:

Со филтри

Без филтри

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...