Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НОВА ДРАМА ВО СЕМЕЈСТВОТО КЛУНИ! Амал го исфрлила од семејната куќа после ЖЕСТОКА КАВГА?! Ова ја збеснало

Глумецот Џорџ Клуни и неговата 16 години помлада партнерка Амал Клуни неретко се тема на странските медиуми поради нивниот бурен однос.

Наводно, парот извесно време има проблеми во бракот, а се започнало кога требале да одлучат каде ќе живеат, кога тригодишните близнаци треба да тргнат на училиште, ќе продолжат во Лос Анѓелес или ќе се преселат во Лондон.

Тамошните медиуми постојано претпоставуваат дека тие двајца ќе стават точка на бракот поради зачестените несогласувања, а како што сега пренесуваат, се чини дека навистина дошоло до крајот, бидејќи Амал глумецот го истерала од куќа откако не сакал да размисли за уште едно дете.

Брачниот пар наводно жестоко се скарале што Клуни веднаш ја напуштил куќата во која моментално живеат и веќе еден месец не се заедно.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...