Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Нивес Целзиус не се предава: Едната рака во гипс, а колениците одрани И ПАК СЕ СОБЛЕЧЕ ПО БИКИНИ (ФОТО)

Сексапилната хрватска пејачка и актерка Нивес Целзијус ги шокираше и загрижи обожавателите со својот нов споделен пост и фотографија на Инстаграм откако сподели фотографија на која се гледа нејзината лева рака целосно завиткана во завои и фиксирана со гипс до рамото, додека колениците и беа одрани, како последици на падот.

Сепак таа не им го ускрати задоволството на своите фанови, па и покрај повредата таа се потруди да објави жешка топлес фотографија додека се сочнаше на лежалка во нејзиниот двор

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...