Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Катарина Грујиќ е една од најатрактивните пејачки, АМА И НЕЈЗИНАТА СЕСТРА Е ВИСТИНСКА С*КС БОМБА (ФОТО)

Ѕвездата на „Гранд“, Катарина Грујиќ важи за една од најатрактивните и најпривлечни пејачки во фолк јатото на Саша Поповиќ. Но, колку што можевме да видиме, врз основа на фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи, нејзината сестра Бојана Грујиќ не е нишѕо помалку привлечна од неа.

Напротив, колку сестра и на Каќа е секси,  може да се забележи особено од фотографиите каде Бојана е сликана во костим за капење.

Кога ќе се соблече, Бојана изгледа повеќе од провокативно и сексапилно… Уште ако има барем малку вокална дарба како сестра и, може сериозно да и ја засени славата и да и стане вистинска семејна конкурентка.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...