Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Tаа е најжешката српска инфлуенсерка: Тина Цакиќ привлекува многу внимание СО ПРОВОКАТИВНИТЕ ПОЗИ (ФОТО)

Фотомоделот и инфлуенсер Кристина Тина Цакиќ привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

Најчесто им се претставува на своите следбеници во провокативни и предизвикувачки изданија и затоа не е изненадување што има скоро 70.000 следбеници на „Инстаграм“.

Тина често позира во секси тоалети, а мажите никако не се рамнодушни на нејзините разголени фотографии. Особено на оние на кои ја истакнува својата секси фигура, со што наметнува кандидатура за најжешка српска инфлуенсерка.

Прво без гаќички, па топлес по танга, Тина покажа дека баеги ја има, особено од половина… надолу!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Предмалку изби пожар во Зегин на Партизанска во Центар, две возила на пожарна се обидуваат да го стават под контрола.