Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Tаа е најжешката српска инфлуенсерка: Тина Цакиќ привлекува многу внимание СО ПРОВОКАТИВНИТЕ ПОЗИ (ФОТО)

Фотомоделот и инфлуенсер Кристина Тина Цакиќ привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

Најчесто им се претставува на своите следбеници во провокативни и предизвикувачки изданија и затоа не е изненадување што има скоро 70.000 следбеници на „Инстаграм“.

Тина често позира во секси тоалети, а мажите никако не се рамнодушни на нејзините разголени фотографии. Особено на оние на кои ја истакнува својата секси фигура, со што наметнува кандидатура за најжешка српска инфлуенсерка.

Прво без гаќички, па топлес по танга, Тина покажа дека баеги ја има, особено од половина… надолу!

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...