Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Сопругот на Ана Бекута пред нејзини очи ЈА ФАТИ ЗА ГРАДИ 40 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ВОДИТЕЛКА (ФОТО)

Партнерот на Ана Бекута, Милутин Мркоњиќ – Мрка направи нешто што сите ги остави во шок. Имено, политичарот ја фати под рака 40 години помладата водителка Сања Кужет и тоа под гради, додека Ана Бекута пееше до нив.

На Ана оваа ситуација и беше симпатична, па со насмевка ја прифати шегата и го прегрна својот партнер.

Откако кратко танцуваше со Сања, Мрка веднаш се врати кај Ана во емисијата „Ѕвезде Гранд Специјал“, а еве како изгледаше сето тоа:

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...