Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Светот повторно во шок, заради ОТКАЧЕНИОТ ГЕСТ НА РАПЕРОТ! Кање Вест направил огромен ѕид околу имотот!

Американскиот рапер Кање Вест не престанува да ја шокира јавноста. Овој пат сите ги заинтригирал со фотографиите на кои се гледа како својот имот го оградил со огромен бел ѕид.

Инаку, тој неодамна изненади со изјавата и бизарната имитација кога направи драматичен влез на неделната служба, кога одеше по вода заедно со децата, како Исус Христос. Како што пренесуваат медиумите, со ѕидот посакал да си го „заштити“ ранчот од неверниците. 

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...