Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Луна Џогани се пофали со силиконите во минијатурно бикини – ФАНОВИТЕ ЗГРОЗЕНИ ОД ТОА ШТО БЕШЕ ЗАД НЕА (ФОТО)

Младата пејачка Луна Џогани по запросувањето замина на летување со своето момче Марко Миљковиќ.

Парот е во Турција каде ужива на песочните плажи и тиркизното море.

Пејачката веднаш штом стигна започна да прави хаос на Инстаграм објавувајќи фотографии во бикини.

Она што беше во прв план и беа градите кои на едно од видеата и ги зумираше со што покажа како навистина изгледаат нејзините силикони.

Сепак фановите веднаш се „фатија“ за хаосот кој владее зад неа во нејзината соба.

Имено насекаде имаше растурено алишта, отворени куфери и гардероба на секаде, погледнете.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...