Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Карлеуша со нова БИКИНИ-ПРОВОКАЦИЈА

Јелена Карлеуша продолжува да ги радува обожавателите со фотографии на кои позира во костим за капење. Најнова во низата е фотката на која позира во прекрасни бикини на модната куќа „Версаче“, седејќи на лежалка покрај базенот во својата куќа.

Меѓутоа, и покрај тоа што бикините одлично ѝ стојат, сепак вниманието на следбениците им го привлече нешто друго… Таа има крв на десното колено.

View this post on Instagram

Milfin’ 😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...