Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

СРАМНО:Скопјанец се шегува на телефон со вработените од брза помош и се снима за на Тик Ток (видео)

Додека кај некого секунди се во прашање за да се спаси живот, скопјанец ѕвони во Брза помош за да се шегува.

Видеото е објавено на соцојалните мрежи и истото има многу негативни комнтари.

https://twitter.com/zmicenamice/status/1304828103471104000?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1304828103471104000%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fvecer.mk%2Fnode%2F523949

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...