Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Кајли Џенер живее БУКВАЛНО ВО РОЗОВ СВЕТ, А ЕВЕ И ЗОШТО (ФОТО)

Кајли Џенер на Инстаграм објави фотографија на која позира во луксузен автомобил специјално изработен за неа, со розева внатрешност.

За ефектот да биде целосен, Кајли ставила розев „Прада“ шешир, а како уште еден моден детаљ одбрала мала ташничка од брендот „Биркин“ во истата боја.

Цената на розевиот „ролс ројс“ е околу половина милион долари, а малата ташничката што ја носи има „голема“ цена – чини неверојатни 7.700 долари.

„Сѐ ова е за мене“, напиша Кајли во опис на фотографијата, која ја објави откако нејзината сестра Ким Кардашијан соопшти дека се прекинува снимањето на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ по 14 години емитување

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...