Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Северина се соблече на плажа и ГИ ПОДДРЖА СИТЕ КОИ ГО ВОВЛЕКУВААТ СТОМАКОТ КОГА ВЛЕГУВААТ ВО МОРЕ (ФОТО)

Северина ги почести своите следбеници со нови фотографии во бикини.

„Да си пружиме поддршка на сите нас кои го вовлекуваме стомакот кога влегуваме во море… Колку нѐ има?“, напиша Северина.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...