Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Северина се соблече на плажа и ГИ ПОДДРЖА СИТЕ КОИ ГО ВОВЛЕКУВААТ СТОМАКОТ КОГА ВЛЕГУВААТ ВО МОРЕ (ФОТО)

Северина ги почести своите следбеници со нови фотографии во бикини.

„Да си пружиме поддршка на сите нас кои го вовлекуваме стомакот кога влегуваме во море… Колку нѐ има?“, напиша Северина.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...