Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

„РАЈОТ НА ЗЕМЈАТА“ – На Деми Роуз и здодеа од бикини, ПА СЕ СОБЛЕЧЕ ДА СЕ СОНЧА ГОЛА (ФОТО)

Уште откако прошета по црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал држејќи ја раката за раперот Тига, интересот за британската старлета Деми Роуз не стивнува.

Врската со поранешно момче Кајли Џенер не траеше, но затоа бројот на следбеници на нејзиниот Инстаграм постојано се зголемуваше.

Таа на својот профил на Инстаграм последно објави провокативна слика на која голото тело го покрива само со крпа а градите со раката а под сликата пишува „Рајот на Земјата“

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...