Connect with us

Hi, what are you looking for?

Спорт

СЕ СОБЛЕЧЕ НАЈАТРАКТИВНАТА ЖЕНА во српскиот фудбал (ФОТО)

Портпаролката на новосадскиот суперлигаш, Сања Беба Кружевиќ, паузата во шампионатот ја искористи за пауза, а од одморот сподели неколку провокативни фотографии, кои секогаш ги маѓепсуваат нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Атрактивната портпаролка позираше со бајковитиот пејзаж во бело бикини, со порака:

– Не застанувај на знак стоп, и веднаш доби повеќе од илјада лајкови и безброј комплименти.

https://www.instagram.com/p/CEy576xBWOl/?utm_source=ig_embed

Сања Беба Кружевиќ важи за една од најубавите жени во српскиот фудбал, многу конференции во Војводина имаат рекорден број на гледачи само заради нејзината појава.

View this post on Instagram

Don't stop at the stop sign

A post shared by Beba Kruzevic (@sanjabebaaa) on

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...