Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВИКНЕТЕ БРЗА ПОМОШ! Победничката на Задруга разголена како од мајка родена (ФОТО)

Победничката на „Задруга 4“, Ива Гргуриќ на својот Инстаграм профил денес ги изненади своите фанови на Инстаграм.

Позирајќи, скоро гола, таа ги покажа сите свои атрибути, но предизвика и многу коментари.

https://www.instagram.com/p/CE6cqZ2pNCB/?igshid=1gzawtcd15pvf

– Повикајте брза помош, ми треба вештачко дишење, знаете дека Филип има слабо срце – беше само еден од коментарите.

„Имав срцев удар“, беше друг коментар.

Останува да видиме што навистина ќе рече Филип кога ќе ја види оваа фотографија.

најчитани вести

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

-Воспоставениот систем во зградата на интерни клиники покажа дека добро функционира. Дава резултат во поголем број на оздравени пациенти, но и доволен број на...