Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Бекамови имале корона, ама пак си оделе по забави

Дејвид и Викторија се плашеле дека се супер-ширители на заразата затоа што неколку нивни вработени добиле коронавирус.

Двојката поминала време со децата од 5 до 19 март патувајќи од Лос Анџелес во Лондон и Котсволдс и во Мајами, сето тоа време не знаејќи дека се заразени со коронавирус.

Семејството исто така организирало голема прослава на 21-от роденден на синот Бруклин. На забавата присуствувале Никол Пелц, Ема Бантон, Холи и Тане Рамзи и други јавни личности.

Во Мајами, Дејвид бил на весела забава каде се ракува и се поздравува со пријателите и фановите. По враќањето во Велика Британија, семејството Бекам започнало да се чувствува лошо и Викторија имала болки во грлото и висока температура.

“Тоа беше сценарио за кошмар. Тие присуствуваа на неколку посетени настани затоа што Дејвид имаше промотивни должности и се ракуваше и ги бакнуваше фановите”, изјави извор за „Сан”.

Тој исто така додаде дека неколку лица од персоналот, вклучително и возачи и телохранители, се заразиле, а некои од нив биле сериозно болни.

Според изворот, Викторија навистина се испаничила и го принудила целото семејство да оди во изолација повеќе од две недели.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...