Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОК НА СНИМАЊЕ ВО “ЗАДРУГА“ На медицинската сестра и испаднала градата од сакото, а тоа што има на себе ги фрапирало сите (фото)

Сакајќи да остави добар впечаток, таа направила вистинска збрка… 

Анѓела Миленковиќ, медицинска сестра од Параќин, која ја порзувале со Лазар Јеремовиќ, синоши влегла во “Задруга“.

Со својот провокативен изглед никого не оставила рамнодушен, а на сите што им паднало на око е пирсот на нејзината лева града која вирела од сакото.

Немала блусхалтер, па така се излегло на “повелете“

Откако новинарите и упатиле коментар да го покаже пирсот отворено, таа се исплазила и го покажала на јазикот.

Дали навистина Анѓела не знаела дека цело време и се гледала левата града или пак сакала да биде забележана на самиот почеток ќе се дознае во тек на реалити.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...