6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СВАДБА СЕ СПРЕМА: МАРКО ЈА ЗАПРОСИ ЛУНА ЏОГАНИ, ТАА РЕЧЕ “ДА“ (ФОТО)

Марко Миљковиќ ја запроси Луна Џогани на забавата по повод отворањето на 4-тата сезона на “Задруга“

Тој во тајност организирал мини забава на која клекна на колена.

FOTO: SCREENSHOT

Според видеото, Луна не очекувала дека ќе биде запросена.

FOTO: SCREENSHOT

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести