Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СВАДБА СЕ СПРЕМА: МАРКО ЈА ЗАПРОСИ ЛУНА ЏОГАНИ, ТАА РЕЧЕ “ДА“ (ФОТО)

Марко Миљковиќ ја запроси Луна Џогани на забавата по повод отворањето на 4-тата сезона на “Задруга“

Тој во тајност организирал мини забава на која клекна на колена.

FOTO: SCREENSHOT

Според видеото, Луна не очекувала дека ќе биде запросена.

FOTO: SCREENSHOT

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...