Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

После ваквото селфи ТЕШКО ДЕКА ЌЕ СЕ НАЈДЕ МАЖ КОЈ ЌЕ ЈА ПОГЛЕДНЕ АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ ВО ОЧИ (ФОТО)

Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ ги остави мажите во неверување откако сподели фотографија во костим за капење.

Имено таа на роденденската забава на својот пријател и музички колега се појави на базен во минијатурни бикини истакнувајќи ги градите во прв план.

Таа направи селфи и истото го сподели на својот Инстаграм профил, а веднаш доби стотици позитивни коментари за нејзиниот изглед, особено за градите.

Таа целото време беше фатена и за микрофонот и ги забавуваше присутните на роденденот, а дел од атмосферата погледнете во продолжение.

https://instagram.com/aleksandra__official?igshid=gcd7by75ohzl

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...