Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Памела Андресон е во врска со својот телохранител

Актерката Памела Андерсон, која што се разведе од холивудскиот продуцент Џон Питерс неколку дена откако го врзаа јазолот во јануари годинава, се дружи со својот телохранител Ден Хејхорст веќе некое време.

„Тие се заедно неколку месеци и таа е многу среќна. Неразделни се во текот на пандемијата. Памела е пресреќна, и Ден ѝ помага да го среди нејзиниот дом на островот Ванкувер,“ извор изјави за списанието „Пипл“.

Памела (53) и Џон Питерс (74) се венчаа на приватна церемонија во Малибу на 20-ти јануари годинава, но нивниот брак не бил официјално регистриран. Тие не го дочекаа венчалниот лист бидејќи 12 дена потоа, се разделија.

Памела претходно во интервју откри дека нема ништо против нов брак. На прашањето дали би се омажила повторно, таа одговори: “Апсолутно! Може уште еднаш. Но, само уште еднаш!”

Sвездата на „Бејвоч“ е задоволна со романсите во својот живот и инсистира на тоа дека се омажила три пати – а не пет како што многумина мислат. Зборувајќи за нејзините претходни бракови, таа додаде: „Фала му на Бога што така требало да биде, и јас сум овде и среќна сум.“

„Бев во брак три пати. Луѓето мислат дека тоа било пет пати. Не знам зошто. Јас бев во брак со Томи Ли, потоа со Боб Ричи (Кид Рок), и со Рик Саломон. И тоа е тоа. Три брака. Знам дека е многу, но е помалку од пет.“

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...