Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЖЕШКО ИЗДАНИЕ НА РЕЧИСИ ГОЛАТА САНДРА АФРИКА кое нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Ако мислевте дека Сандра Африка ќе издржи два дена да ја нема по медиумите, се лажете. Старлетата и пејачка која најпозната е по нејзините речиси голи фотографии повторно топ тема во медиумите.

Сандра Африка  со најновата фотографија која ја објави на Инстаграм повторно ги полуде фановите.

Сандра позираше на јахта, а горниот дел од костимот за капење ги привлече погледите на сите. Невообичаен облик кој беше покриен со циркони, но можеби внимание привлече затоа што истакнуваше повеќе

Во преден план беше извајаното тело на пејачката, а коментарите за нејзиниот изглед не запираа

https://instagram.com/sandraafrika?igshid=cr0dj8ukp6qk

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...