Connect with us

Hi, what are you looking for?

Спорт

УРНЕБЕСНО: Лаутаро Мартинез молзеше крава, па се „извади од памет“ (ВИДЕО)

Напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез, е хит на социјалните мрежи. За време на репрезентативната пауза, Лаутаро се фати со друга работа – молзење.

На видео кое се појави на твитер, голгетерот на Интер молзе крава, но откако силно затропа нејзиниот ѕвонец, исплашен, Лаутаро „летна“ да бега.

sportmedia.mk

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...