11 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Еве кои ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НАЈМНОГУ СИ ОДГОВАРААТ во пракса

Најпопуларната апликација за запознавање – Тиндер, направи истражување, кои хороскопски знаци се совршени едни за други.

Ова се заклучоците на компанијата според нивните истражувања за успешни спојувања на две лица:

1. Овните најверојатно e да се поврзуват со Ваги.

2. Бик со Бик

3. Близнаци со Водолија.

4. Ракови со Водолија.

5. Лавови со Овни.

6. Девици со Скорпии.

7. Ваги со Овни.

8. Скорпии со Девици

9. Стрелци со Јарци.

10. Јарци со Стрелци.

11. Водолии со Стрелци.

12. Риби со Водолии.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести