Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ќерката на сопственикот на Пинк ЌЕ СЕ МАЖИ ЗА РУСКИ МИЛИОНЕР (ФОТО)

Ќерката на сопственикот на Пинк, Кристина Митровиќ, ќе заплива во брачните води откако пред два дена се сврши со нејзиното момче кој е руски милионер.

Кристина, постарата Жељко и Милица Митровиќ, која живее и студира во Лондон  рекла да, а потоа фотографијата од скапоцениот прстен и букетот рози го објави на Инстаграм. Набрзо почнале да стигнуваат  пораки и честитки во голем број, а меѓу првите тоа го направи мајката на идната невеста, Милица Митровиќ.

– Реков да, напиша Кристина, а потоа Милица оставила емотикони од срце, по што и самата на својот Инстаграм им честиташе на младите.

Многу љубов им посакувам – напиша гордата мајка и сопруга на челникот на ТВ Пинк, Жељко Митровиќ.

Идниот сопруг на Кристина е син на руски тајкун, се занимава со приватен семеен бизнис. Има приватен авион, обезбедување, возачи, како и голем број скапоцени автомобили кои секојдневно ги менува.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...