Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Јелена Карлеуша СО ПРИВАТЕН АВИОН ДОЈДЕ ВО ОХРИД (ВИДЕО)

Откако се изнаужива во скапиот одмор во Турција кој според српските медиуми чини најмалку 30.000 евра, една од најпопуларните пејачки на Балакнот Јелена Карлеуша сега ќе ужива и во македонскиот бисер, Охрид.

Карлеуша пред неколку минути објави видео од охридскиот аеродром каде слетала со приватен авион.

Таа во нејзината објава само кратко ги поздрави своите фанови и рече дека се гледаат вечерва на концерт

Hello Ohrid!

Gepostet von Jelena Karleuša am Samstag, 5. September 2020

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...