Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДОЛГИ НОЗЕ И ЗАНОСНО ТЕЛО: Ќерката на Чолиќ жали и пали во Црна Гора (ФОТО)

Здравко Чолиќ има преубава ќерка која веќе подолго време ја бранува јавноста со своите преубави фотографии.

Уна Чолиќ сега ужива на црногорскиот брег, а своите придружници ги воодушевува со фотографии секојдневно.

Уна се фотографираше на лулашка,  а во преден план се нејзините долги и витки нозе.

https://www.instagram.com/p/CEutmpbDa0i/?utm_source=ig_embed

Покрај волшебната линија што ја има Уна, на многумина ќе им се допадне и прекрасната плажа, а очигледно е дека ќерката на Чола навистина ужива во слободното време.

https://www.instagram.com/p/CEj9lCwJFYN/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...