Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

„Јас сум девојка од село, нозете ми се боси“- Северина ги изненади следбениците со последната фотографија

По конфликтот со нејзиниот поранешен сопруг и „забавите во Далмација“, Северина Којиќ реши да се повлече, а нејзината нова фотографија ги воодушеви обожавателите кои чекаа пејачката да се врати на социјалните мрежи.

Пејачката исто така беше заразена со коронавирус, а судејќи по новата објава се чувствува добро.

„Јас сум девојка од село, нозете ми се боси“, напиша таа во описот на фотографијата, а на сликата може да се забележат нејзините стапала.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...