Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Хумор и сатира или реална слика? Арди дрма со нова песна!

Нов наслов “Џек”, младиот артист Арди ја издава новата песна со видео запис, аудиото го изработија од Андреј Трајковски и Дарко Јовановски, а видеото го изработи Никола Наумовски.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...