Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Никол Шерцингер и во петтата деценија ги полуди мажите

Таа има 42 години, но годините за неа се само бројка. Дека тоа е така познатата пејачка Никол Шерцингер покажа со последните фотографии на Инстаграм.

Таа објави две фотографии на кои е во бели бикини на одмор на Карибите. Никол изгледа неверојатно и за ова доби бројни коментари на социјалните мрежи.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...