Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Оваа манекенка тврди дека има НАЈГОЛЕМ ЗАДНИК, ама и НАЈМАЛ ДЕЧКО! Разликата е неверојатна

Манекенката од Брегот на Слоновата Коска Еудокси Јао, која ја нарекуваат африканска Ким Кардашијан и нејзиниот дечко Град Пи не се грижат заради навредите и озборувањата на сметка на висината и тежината. Двојката добила китики и дека се заедно само заради маркетинг, но имало и малку полоши коментари откако нивни фотки почнале да се појавуваат на социјалните мрежи. Хејтерите мислат дека двојката ја лажира врската затоа што се ѕвезди во Африка.

Град Пи е роден со ретко генетско нарушување кое влијаело на неговата висина. Еудокси тврди дека има најголем задник на континентот, а токму изгледот и овозможил слава и богатство.  

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...