Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Оваа манекенка тврди дека има НАЈГОЛЕМ ЗАДНИК, ама и НАЈМАЛ ДЕЧКО! Разликата е неверојатна

Манекенката од Брегот на Слоновата Коска Еудокси Јао, која ја нарекуваат африканска Ким Кардашијан и нејзиниот дечко Град Пи не се грижат заради навредите и озборувањата на сметка на висината и тежината. Двојката добила китики и дека се заедно само заради маркетинг, но имало и малку полоши коментари откако нивни фотки почнале да се појавуваат на социјалните мрежи. Хејтерите мислат дека двојката ја лажира врската затоа што се ѕвезди во Африка.

Град Пи е роден со ретко генетско нарушување кое влијаело на неговата висина. Еудокси тврди дека има најголем задник на континентот, а токму изгледот и овозможил слава и богатство.  

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...