Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЖЕШКА АКЦИЈА НА ПЛАЖА на Тијана Ајфон со нејзина пријателка (ФОТО)

Старлетата Тијана Ајфон отпатува на црногорското приморје со нејзината пријателка Сара, која наскоро треба да стане дел од „Задруга“.

Тие се сместени во еден од најлуксузните хотели на брегот на Будва, а плажата ја искористија да направат шоу за присутните.

Минијатурниот жолт костим за капење едвај успеа да ги задржи нејзните бујни гради, но тоа не и пречеше во најмала рака да се забавува со нејзината пријателка. Двете најпрвин започнаа со гушкање, а па потоа се бакнуваа, за на крај да истурат шампањ од неколку стотици евра.

Присутните само ја посматраа нивната игра, но навидум не обрнуваа внимание.

Како што се дознава, собата на Ајфонка за неа и нејзината пријателка чинела 500 евра на ден, а резервирала сместување за десет дена, за тоа треба да плати 5.000 евра. Кога ќе додадете шампањ на плажа и ноќни забаи што убавата бринета обожава, летниот одмор на црногорското приморје ќе и го олесни паричникот за повеќе од 10.000 евра.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...