Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Кога Ванда оди на плажа на Ибица, сите очи се вперени во неа

Ванда Нара и Мауро Икарди беа на одмор на Ибица, комплетно со семејството, привлекоа внимание со оглед на фактот дека сопругата на Аргентинецот секогаш е провокативно облечена.

Англичаните полудеа по Ванда Нара, таа е на насловните страни, јахтата на Ибица беше „разголена“ со фотографии од атрактивната сопруга на Икарди.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Предмалку изби пожар во Зегин на Партизанска во Центар, две возила на пожарна се обидуваат да го стават под контрола.