Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Пејачката Теа Стошевска има прекрасен поглед, НО НИКОЈ НЕ ЈА ГЛЕДА ВО ОЧИ ПОРАДИ АТРИБУТИТЕ (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска привлекува се повеќе внимание. Особено со своите провокативни изданија, во кои се’ почесто и се преставува на јавноста. Убава, згодна, раскошно надарена, теа пука од сексапил уште на прв поглед.  

Природата ја обдарила со телеснио атрибути со кои ретко кој може да се пофали. Вито тело, гигантски природни гради, истурена задница, полни усни,  прекрасни небесно сини очи, па така  младата „Ѕвезда на Гранд“ има најзаводлив поглед, арно ама… Никој нема навика, да ја гледа в очи, цицлестата барбика!

Така е кога ќе ја сретнете во живо, така е речиси кога ќе ги листате сите нејзини  фотографиии кои расната русокоса  ги споделува со своите следбеници на „Инстаграм“.

Зашто секое нејзино „селфи“ е повеќе од секси, па мажите никако не се рамнодушни на провокативното деколте на русокосата пејачка и поранешна натпреварувачка во шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

А како и би биле, кога е познато дека… „Она што е убаво и на Бога му е драго“. Особено ако постојано ти е во видното поле, на само еден дофат на рака… Така блиску, а сепак забрането… Или, можеби, за кого како?!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...