Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Миа Борисављевиќ доби нова титула – „НАЈ**ЗЛЕСТА КРАЛИЦА“ НА ФОЛК ЕСТРАДАТА (ФОТО)

Атрактивната пејачка Миа Борисављевиќ мислеше дека е дебела,  па сакајќи да го скрие стомакот, успеа да измами воздишки кај мажите. Оваа популарна дама објави неколку свои фотографии во костим за капење, на кои есе фотографирала одзади, од зад грб, за наводно да не ги прикаже здодевните вишок 3 килограми, кои си умислила дека ја прават дебела.

Но, на фотографиите одзади, криејќи едно, Миа несакајќи покажала друго, со тоа што го истакнала својот секси задник во преден план.

Оваа сцена особено ги воодушеви мажите кои ја следат популарната пејачка, па сега тврдат дека токму таа го преземала приматот  – „најгазлеста кралица“ на фолк естрадата.

Титула за почит и возбуда, која многу други би сакале да ја поседуваат, зашто конкуренцијата на естрадата и во оваа категорија е мошне жестока… Од Сандра – Африка, преку Цеца, до Милица… Сепак, Миа, барем засега – заслужено гордо ја носи. А Бога ми и добро и стои!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...