Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БЕЗОБРАЗНА И С*КСИ НАТАША не е за луѓе со слабо срце (ФОТО)

Популарната пејачка Наташа Беквалац  ноќта помеѓу 2 и 3 септември имаше настап на сплавот „Порт“ во Белград, а од нејзиниот изглед сите останаа подзинати.

Убавата Ната се скоцка од глава до пети, а нејзината провокативна комбинација го истакна нејзиниот сексапил, па летаа комплименти и од мажите, но и од жените.

Сите ја забележаа волшебната фигура и долгите нозе на Наташа, а со својот изглед мамеше воздишки на присутните, кои не можеа да го тргнат погледот од нејзиното тело.

Пејачката уште еднаш покажа зошто важи за една од најпосакуваните дами на естдрадата, и нема сомнеж дека покрај музиката, сите уживаа во изгледот на Наташа Беквалац.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...