Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Јелена Карлеуша објави слики како ужива во луксузниот дом покрај базенот (ФОТО)

Јелена Карлеуша на својот Инстаграм најчесто објавува или свои или фотографии и снимки од егзотичните дестинации на кои патува и престојува со своето семејство, а најчесто со нејзините ќерки.

Сепак, овој пат русокосата реши да покаже  нешто поразлично. Нешто што до сега јавноста не го видела или барем многу малку го знае. Нејзиното семејно гнездо, нејзиниот луксузен дом, куќата и дворот со базен.

Пејачката на својата Инстаграм приказна се пофали дека ужива во последните летни денови крај  својот домашен базен и покажа како изгледа нејзиниот двор и вилата во која живее.

Секако, сето тоа не заборави да го зачини со провокативни кадри од себе и својата расна телесна дарба, силниот сексапил и впечатливата голотија со која српската поп-фолк дива постојано се „расфрла“ на социјалните мрежи.

Дали заради хранење на сопствената суета и его, полнење на очите на нејзините обожаватели, маркетиншко – инфлуенсерските обврски или сето тоа заедно, сеедно.

„Малку искри во твојот живот“ – како што самата вели, никогаш не се на одмет.

Карлеуша можебуи не може секој да ја слуша, ама затоа нема кој не сака да ја гледа! 

Особено во издание кое не сте го виделе баш секој ден, а некои не можат да го имаат ниту на сон, каква што е луксузната вила –  нејзниниот раскошен дом!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...