Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЦЕЦА ГО ПРОМЕНИ ИМИЏОТ – Не сте ја виделе во вакво светло (ФОТО)

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ позната е по честата промена на својот имиџ, особено по стилот на својата коса која честопати ја променува.

Така се случи и овој пат кога пејачката со фановите сподели фотографии на кои буквално има нова трансформација на себе.

Станува збор за косата која ја скрати толку многу што фановите веднаш го забележаа тоа.

По ова таа доби стотици позитивни коментари, а дали овој нов имиџ е поради некој нови нејзини планови или музички ангажмани останува да видиме.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...