Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

„ПОЈАЧАНИ“ СИЛИКОНИ, С*КСИ ОБЛЕКА И ПЕКОЛЕН ПЛАН: Станија спремна за „Задруга 4“ (ФОТО)

До почетокот на четвртата сезона на реалното шоу, „Задруга“ се брои ситно, а војната што трае веќе некое време помеѓу Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ не стивнува.

По размената на жестоки навреди преку медиумите и социјалните мрежи, Станија подготви тактики од кои машката популација особено ќе ужива.

За Станија е важно сè да изгледа како што треба, па неодамна посети естетски хирург и дополнително ги зголеми градите, а за време на нејзиниот престој во „Задруга 4“ планира да ги провоцира останатите учесници, особено Кристијан, со нејзините голи испади.

Станија ќе игра на картата на сексапил затоа што го доведе своето тело до совршенство. Купи само провокативна облека, ќе носи секси долна облека низ куќата и планира да ги полуди мажите, особено Кристијан, кој за медиумите изјави дека не бил за заљубен во неа. за време на заеднички престој во реалното шоу Фарма, изјави извор близок на старлетата.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...