Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЖИТЕ ПОДЗИНАА: Сандра Африка позираше по бикини на плажа и ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка со жешки слики ги почести фановите, а во центар на внимание беше нејзиниот задник.

Сандра на својот профил на Инстаграм објави провокативна слика на која нејзиниот фантастичен задник е во прв план.

Сандра доби голем број комплименти на сметка на изгледот, а како што и сама низ шега кажа, таа ја има титулата „најдобар задник на сцената“. Погледнете ја:

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...