Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НОВА ДРАМА ЗА ТАЊА САВИЌ – Душко и се заканувал со нивните интимни видеа

Тања Савиќ минува низ тежок период откако нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ ги одведе нивните синови во Австралија, а пејачката неодамна наводно се соочила со друга животна драма!

Имено, Тања веќе некое време се плаши дека нејзиниот сопруг Душан ќе упати закани и ќе ги објави нивните приватни интимни снимки, се дознава од извор близок на пејачката.

Имено, заканите на Душан започнале неодамна, кога тој во телефонски разговор ја предупредил Тања дека ќе и го уништи угледот со порно видео, доколку таа не престане да се огласува во јавноста.

– На Душан му беше тешко што тој веќе не можеше да ја контролира Тања и дека таа конечно престана да молчи за сè. Тој не очекуваше дека ќе биде јавно изложен по девет години брак. Тој беше тој што одредуваше што и кога ќе разговара со јавноста, се чувствуваше загрозено како никогаш порано во животот, се налути и сфати дека може да ја запре Тања само ако и се закани со јавно понижување пред нејзините синови и семејството – вели изворот.

Тој додава дека од стравот дека Тања ќе открие сè во врска со психичкото и физичкото малтретирање што го претрпела, ја потсетил дека сè уште ги чува сите секс снимки што ги направиле.

– Тој индиректно ја потсети колку е убаво да се снимаат за време на секс и рече дека многумина би сакале да ја видат во такво издание. Беше шокирана бидејќи, без оглед на сè, таа е мајка на неговите деца. – вели изворот, кој тврди дека Тања има страв, бидејќи не може да се обрати ниту до полицијата.

– Била млада кога се согласила на сексуалните игри на Душан, иако никогаш не била таков тип на девојка. Некои од снимките биле направени пред да имаат деца. Ако некогаш се случи да објави снимки, Тања нема да преживее – заклучува пријателот на пејачката.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...