Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Манекенката со која беше виден Бред Пит Е МАЖЕНА ЗА 68 ГОДИШЕН МИЛИОНЕР – НА НЕГО НЕ МУ СМЕТА АФЕРАТА

Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит (56) медиумите го поврзуваа со бројни дами – последна во редот е 29-годишната Германка, Никол Потуралски.

Никол е убава, ја споредуваат со Ирина Шајк, и е мажена!

Нејзиниот, сè уште легален сопруг е бизнисменот Роналд Мари (68) кој има неколку ресторани и кој се познава со Бред Пит!

Наводно, сопругот и момчето на убавата Никол се запознале во ресторанот на Роналд во Берлин, додека Пит го снимал „ Inglorious Bastards “ од Квентин Тарантино.

Некои медиуми шпекулираат дека на Роналд Мари „не му пречи аферата на Никол со Бред, бидејќи и онака имаат отворен брак.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...