Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КРИМИНАЛЦИ, БИЗНИСМЕНИ И ФУДБАЛЕРИ! Вака изгледа списокот на сите мажи на Дара Бубамара. Праќала интимни фотографии, но тука не е…

Пејачката Дара Бубамара (44) не престанува да ги полни страните на жолтиот печат за врските со помлади мажи.

Но тука не е крај на скандалите…

Последен во списокот на позната пејачка е извесен бизнисмен Тони кој има само 20 години.

Незиниот турболентен љубовен живот отсегогаш ја интригира јавноста која не останува нема и глува особено кога се однесува на нејзиниот избор на мажи кои претежно не спаѓаат во категеоријата трето доба…

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...