Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анабела за односот со Ѓоле Џогани: ТОЈ Е БЕЗНАДЕЖНО ВЉУБЕН ВО МЕНЕ

Анабела Атијас проговори за нејзиниот однос со Ѓоле Џогани и откри детали од семејниот однос.

Откако Анабела се огласи на „Инстаграм“ и истакна Ѓоле да се откаже од долгот кој Гаги го има кон него и тогаш ќе има за прехранување на децата, во емисијата проговори без влакна на јазикот.

Јавно се расправа за мојот живот, брак, моите деца. Нека се јави на Нина и Луна и нека се расправа со нив. Мојот имот е на името на Луна додека нивниот брат тајно купува станови на име на неговите сестри. Ако тие ги кријат становите од Нина и Луна, за да детето на тетката добие стан, а тоа има свој татко, зарем и двете не треба да добијат стан? Се што заработив со Гаги и по него, планирам да го оставам на своите деца. Станот го заработив и го оставив на Луна. Тој се расправа со мене како станот да останал на мене, па дури сум останала должна на Гаги? Една личност кажа дека е заљубен во мене, мислам дека безнадежно е заљубен во мене, изјави Анабела.

Ja прокоментира и Весна со која се „препукава“ на социјалните мрежи уште во „Задруга 3“.

Мене ми е пример од каде дојде Весна и како успеа. Јас знам дека Слаѓа и подаде рака и даваше да јаде, ја чуваше со своите деца, јас тоа го гледав. Сите знаеме што Весна правеше кај Слаѓа во куќата бидејќи денес е сопруга на Ѓоле. И они се нашле да ја осудуваат Луна, изјави Атијас.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...