Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СТАНИЈА ПОТПОЛНО ГОЛА: Старлетата ги почасти фановите пред да влезе во Задруга (ФОТО)

Старлетата Станија Добројевиќ за неколку денови, поточно на 6 септември повторно ќе влезе во Задруга и ќе ја одбележи четвртата сезона во ова реално шоу.

Покрај неа, таму ќе се најде и Кристијан Голубовиќ, со кого, по блиската врска на Фарма, таа жестоко се закачи, а останува да се види како двајцата ќе се однесуваат овој пат под ист кров.

До тогаш, односно до влегувањето во карантин, Станија е посветена на своите обожаватели на Инстаграм и другите социјални мрежи, а сега ги почести со целосно гола фотографија.

Таа се сликаше во бањата и покажа скоро сè, па јасно е дека е подготвена да покаже што има на располагање во Белата куќа.

Малку се оние што веќе не ги знаат нејзините адути, а бидејќи нема да има пристап до социјалните мрежи за време на учеството во Задруга, можеби до тогаш решила да го „пополни“ со најпровокативни фотографии.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...