Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХАЛИ БЕРИ САКА НЕШТО ДА ПОРАЧА СО ГОЛИ ГРАДИ ПОД МОКРА БЕЛА МАИЧКА

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, наполни 53 години на 14 август.

Американската секс-бомба изгледа како „змеј“ на возраст во шестата деценија, а по повод роденденот, таа реши да подари нешто на своите лојални обожаватели.

Поточно, Хали објави фотографија на која позира во проѕирна мокра маица под која не носи градник, туку смело ги покажува градите.

„Клуб без градник“, пишува на маичката која ја носи актерката.

Се разбира, нема кој не и го честиташе роденденот и не посака се најдобро.

Еве фотографијата:

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...