Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХАЛИ БЕРИ САКА НЕШТО ДА ПОРАЧА СО ГОЛИ ГРАДИ ПОД МОКРА БЕЛА МАИЧКА

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, наполни 53 години на 14 август.

Американската секс-бомба изгледа како „змеј“ на возраст во шестата деценија, а по повод роденденот, таа реши да подари нешто на своите лојални обожаватели.

Поточно, Хали објави фотографија на која позира во проѕирна мокра маица под која не носи градник, туку смело ги покажува градите.

„Клуб без градник“, пишува на маичката која ја носи актерката.

Се разбира, нема кој не и го честиташе роденденот и не посака се најдобро.

Еве фотографијата:

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Предмалку изби пожар во Зегин на Партизанска во Центар, две возила на пожарна се обидуваат да го стават под контрола.